yükleniyor

Kurumsal Hosting

İşletmenizin web ihtiyaçları için hızlı, güvenli ve yüksek mail kapasitesine sahip kurumsal hosting paketleri

Başlangıç

100 TL. / Yıllık
1 GB SSD Depolama AlanıHaftalık Yedekleme5 GB Trafik / Aylık1 Adet Mail Hesabı
Satın Al

Kurumsal

200 TL. / Yıllık
3 GB SSD Depolama AlanıMailEnable HizmetiHaftalık Yedekleme10 GB Trafik / Aylık3 Adet Mail Hesabı Ücretsiz Uygulamalar
Satın Al

PRO Kurumsal

300 TL. / Yıllık
5 GB SSD Web Alanı ProMail Hizmeti Günlük Yedekleme Limitsiz Trafik Ücretsiz SSL Sertifikası Özel Firewall Koruma 10 Adet Mail Hesabı
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

.

Anında Aktivasyon

Kredi kartınızla yapacağınız siparişlerde, hosting ve alan adı hizmetlerimiz anında aktif edilmekte, aktivasyon gerçekleştikten sonra tarafınıza e-posta ile hizmet bilgileriniz ve eğer varsa hesabınızı kullanabilmeniz için gerekli olan panel bilgileriniz/şifreleriniz gönderilmektedir.

Yüksek Performans

Web Hosting hizmeti için çalışan sunucular tamamen katı hal sürücüsü olan SSD Sabit Disk'ler ile çalışır. Yeni nesil Intel Xeon E5-2600 serisi işlemciler ile birlikte alt yapımızı oluşturan SuperMicro sunucu platformları üzerinden en yüksek performansı Protescil.net'de yakalarsınız.

DDos Koruma Hizmeti

2016 Yılı sonuna kadar tüm web hosting paketlerimizde DDoS saldırılarına karşı koruma ücretsiz olarak sunulmaktadır. Web sitenize doğru yurt dışından gelebilecek saldırılar için korkmanıza gerek yok! DDoS koruma servisimiz %90 oranında tüm ataklara karşı koruma sağlar.


Haftalık Yedekleme Hizmeti

Protescil.Net sunucuları haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale getirilir.


Ücretsiz SSL Sertifika Hizmeti

Ücretsiz SSL Sertifika Hizmeti ile sitenizi arama motorlarında en üst sıralara cıkarabiliriz. Google ve yandex gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanmaktadır.


Kurumsal E-Mail Hizmetleri

Kurumsal E-posta servisimiz spam, virüs, phishing ve malware saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal katmanlarda özel güvenlik sağlar. Kullandığımız kendi kendine saldırıları öğrenebilme kabiliyetine sahip sistemimiz, gelen tüm e-postaları filtre ederek istenmeyen bu tür e-postaları size ulaşmasını engellemektedir.


Sunucu Taşıma Hizmetleri

Bir web sitenin içeriği ve ayarları iki sunucu arasında aktarmak sizin için zahmetli ve uzun zaman alabilir, biz sitenizi ücretsiz olarak taşıyarak bu zahmetli süreci sizin için yönetiyoruz. 


Cpanel ve Plesk Kontrol Paneli

Web tabanlı hosting kontrol paneli cPanel ve Pleskpanel, web sitelerinizi her yönü ile basitçe yönetmenizi sağalayan, kullanıcı dostu arayüzü ve responsive desteği ile masaüstü bilgisayarınız, cep telefonunuz, tablet bilgisayarlarınızla her yerden erişilebilirsiniz.Protescil olarak Dünyada en yaygın ödüllü ve güvenilir hosting kontrol paneli yazılımları cpanel ve plesk paneli tercih ediyoruz.


LiteSpeed Web Server ve Cloud Linux İşletim Sistemi

CloudLinux, web hosting kullanıcılarını birbirlerinden izole derek sunucu kaynaklarını kullanıcılar arasında paylaştıran, bu sayede sunucuların kararlılığını ve güvenliğini geliştiren ticari bir işletim sistemidir.

Litespeed web sunucusu, Apache web sunucusu yerine tercih edilen yüksek performans sağlayan en popüler dördüncü web servislerinden biridir. Aynı zamanda en çok tercih edilen bir numaralı ticari web sunucusudur. Litespeed kullanan web sitelerinin performansı artarken kaynak kullanımları da düşmektedir. 

Destek Gerekirse 7/24 Buradayız Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!